SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TOKA NE SHITJE HAJVALI
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
29 Nëntor '13
ID e produktit :
19706
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
TOKA NE SHITJE HAJVALI shes afer 55 ari tok ne hajvali qmimi 4.500 euro per ari dhe i diskutushem pranoj edhe ndoni banes ne kompenzim ne prishtine.
Informata rreth publikuesit
sefer
Prishtinë
044668028
HAJVALI [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »