SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen me qera në Qendër te Eulexi kati i I 100m2
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
197061
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesen me qera në Qendër te Eulexi kati i I 100m2
Banesa është komplet e mobiluar dhe posedon:
*Katër Zyre
*Kuzhinë
*Koridor
*Dy banjo
*Dy Ballkona
Cmimi 1000 euro
Code 10188
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »