SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokali 38m2 me qira ne Lakrishte !DELTA
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
38 m²
ID e produktit :
197063
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet lokali 38m2 me qira ne "Lakrishte" mbrapa Procredit Bank
Lokali ndodhet ne perdhes ne nje pozite te favorshme per zhvillimin e veprimtarive si zyre, projektim, sallon bukurie etj
Eshte i shtruar ne pllaka dhe e gatshme per startim biznesi, cmimi me parapagim 6 mujor eshte 220€, me parapagim 1 vjecar 200€
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38349406434
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »