SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY BANESA ME QIRA DRAGODAN
Çmimi :
€240.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:28
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
45 m²
ID e produktit :
197064
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira e cila gjendet në qytetin:Prishtinë,lagje:Dragodan,kati:I pare(I),sipërfaqja:45 m²
Banesa posedon:një dhomë gjumi,sallon me kuzhinë,koridor dhe banjo.
Çmimi: 240€ (I diskutueshëm)
Tel: 044 300 089
Tel: 044 260 024
Email: info@vrestate.info
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »