SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen me qera per zyre në Qendër te Hotel Grandi 84m2
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
84 m²
ID e produktit :
197067
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesen me qera per zyre në Qendër te Hotel Grandi 84m2
Banesa është komplet e mobiluar dhe posedon:
*Tri dhoma
*Kuzhinë
*Banjo
*Ballkon
Cmimi 500 euro
Code 10189
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »