SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal 292m2 me qira në Qendër, afër kolegjit FAMA
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
ID e produktit :
197068
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokal 292m2 me qira në Qendër, afër kolegjit FAMA
Lokali gjendet afër Kolegjit Fama dhe është në katin -1.
Lokali ka 1 Sallë të madhe për shfrytëzim, 4 Hapsira pune dhe 2 banjo.

ID: T50040

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

✆ 038/224-222 ; 049/596-777
🌐 www.topia-ks.com  
📧 info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjencion i Patundshmërisë
Prishtinë
+38349596777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »