SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet parcela 20Ari ne Çagllavicë
Çmimi :
€240,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:29
Madhësia :
2000 m²
ID e produktit :
197069
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet parcela 20Ari ne Çagllavicë
Parcela është në Çagllavicë (komuna e Graçanicës), ngjitun me lagjen Lagjja JONË.
Parcela ka gjerësi rreth 38m në rrugë si dhe rreth 53m gjatësi.

ID: T60049

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

038/224-222 ; 049/596-777
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjencion i Patundshmërisë
Prishtinë
+38349596777
Qagllavicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »