SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Emshir, Mbi maxi 290euro
Çmimi :
€290.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 21:07
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
87 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
197070
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira banesa ne lagjen Kalabria, mbi Maxi ne katin e pare. Banesa ka 87m² dhe eshte teresisht e mobiluar.
Renditja:
»2 dhoma gjumi
»Sallon
»Kuzhine
»Banjo
»Koridor
»Ballkon

Cmimi 290euro
Leshohet edhe per afatshkurte per 1 muaj, Cmimi 400 euro me shpenzime te mbuluara.

Agjensioni HomeLink
045550554
+38345550554 viber&whatsapp
agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »