SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 85m2 me qira në lagjen Aktash
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
197072
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 85m2 me qira në lagjen Aktash
Banesa gjendet në lagjen Aktash, afër Kolegjit Iliria (një rrugë më poshtë se kolegji), është tërëisht e mobiluar dhe është në katin e IV-të (ka ashensor).
Banesa ka këtë renditje:
1 Dhomë ndenje
2 Dhoma gjumi
1 Kuzhinë
1 Banjo
1 Depo
1 Ballkon

ID: T00243

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

✆ 038/224-222 ; 045/559-966
🌐 www.topia-ks.com  
📧 info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »