SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Dragodan 280euro
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 21:02
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
58 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
197076
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira banesa ne Dragodan. Gjindet ne katin e 5-te me lift, ka rreth 58m² dhe eshte e mobiluar.
Posedon:
»Dhome gjumi
»Sallon kuzhine
»Koridor
»Banjo
»Ballkon

Cmimi 280euro
Banesa gjithashtu shitet, cmimi: 55.000euro

Agjensioni "HomeLink"
045550554
+38345550554 viber & whatsapp
agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »