SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet lokali ne qender , te kafet e rakise
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
17 Qershor '21
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
197079
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet lokali ne qender , te kafet e rakise
Lokali eshte me siperfaqe prej 70m2 + bodrum
Eshte i pershtatshem per ordinance , zyre dhe cfardo veprimtarie tjeter.

Cmimi i qirase eshte 1200euro plus shpenzimet

Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne :
044 755 859 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58 | 038 22 66 78
email - omegaprishtina@gmail.com
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »