SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qera ne Veternik
Çmimi :
€650.00
Kategoria :
Postuar :
13 Korrik '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
300 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
197080
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia ka siperfaqe 300m2, eshte 2-kateshe + podrumi.

Shtepia permban:
Sallonin bashke me kuzhine (50m2)
4 dhoma te gjumit
3 banjo
1 depo
Ballkon

- E mobiluar
- Rryme dhe uje 24/7
- Sigurimin
- Nxemje qendrore me pelet
- Oborri 2 ari
- Trualli i rrethuar

Lokacioni : Mbrapa lagjes NIC , Veternik

Cmimi : 650 euro (i diskutueshem)

Numri kontaktues : 044 235 152 (+Viber)
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »