SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 95m² për qira në lagjen Mati 1
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
95 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
197081
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
95m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Dy Dhoma Gjumi • Dy Banjo

Banesa ndodhet në afërsi të rrugës B, në një objekt afarist-banesorë.

Është në katin e pestë (5) të banimit, hapësira prej 95 m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë, dy dhoma gjumi, dy banjo dhe dy ballkone.


Banesa ofrohet e pamobiluar!


Lokacioni: goo.gl/maps/8qznn1eE93Q2  

Çmimi: 250€ (i negociueshëm)

Kontakti: +386 49 705 904
primmogroup@gmail.com

web.facebook.com/primmogroup 


#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate 
#banesa #mati
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »