SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 64m² për qira në lagjen Bregu i Diellit
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
197082
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
64m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Dy Dhoma Gjumi • Banjo

Banesa ndodhet në afërsi të rrugës B, në një objekt afarist-banesorë.

Është në katin e tretë (3) të banimit, hapësira prej 64 m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjo dhe ballkon.

Lokacioni: goo.gl/maps/3Xxe6NdDePL2 

Çmimi: 300€

Kontakti: +386 49 705 904
primmogroup@gmail.com

web.facebook.com/primmogroup 

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #banesa  #bregudiellit
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »