SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Rr. Vellezerit Fazliu Prishtine
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
13 Korrik '18
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
197083
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoje Lokalin me Qera, Lokali i cili gjindet ne rrugen kryesore per Podujeve, afer Shkolles Fillore "Asim Vokshi" perkatsisht afer furres Sofra,
Lokali eshte i rinovuar tersisht dhe ka nje pozite shume te mire per biznes, eshte i pershtatshem per cdo lloje biznisi apo zyre.
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Prishtinë
044165745
Kodra e Trimave [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »