SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET SHTËPIA DY KATSHE NE HAJVALI
Çmimi :
€110,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Dhjetor '13
Madhësia :
200 m²
ID e produktit :
19709
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET SHTËPIA DY KATSHE NE HAJVALI qmimi 110.000 me kater ari kurse me tet ari 150.000 pranoj edhe kompenzim me banes ne prishtine, ose me ndoni truall apo ndoni pron tjeter, niherit shesim edhe troje ne hajvali dhe ne graqenic qmimi me marveshje dhe i diskutushem.ju mirpresim.
Informata rreth publikuesit
sefer
Prishtinë
044668028
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »