SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 60m² për qira në Ulpianë
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
197091
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
60m² • Dhomë dite me Kuzhinë • Dy Dhoma • Banjo • Dy Ballkone

Banesa është e përshtatshme për: Zyre kontabiliteti, avokature, përmbarues, noter, ordinancë, hapësirë e përshtatshme për zhvillimin e shumë bizneseve tjera.

Është në katin e parë (1) të banimit, hapësira prej 60m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjo dhe dy ballkone.

Lokacioni: goo.gl/maps/UbzEKNTQq3r 

Çmimi: 350€

Kontakti: +386 49 705 904
primmogroup@gmail.com

web.facebook.com/primmogroup 

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #banesa  #ulpiana
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »