SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qira super banesa e pa banaur me parë
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
63 m²
Ekstra :
Garazh, Pushimore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
197115
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira banesa ne rrugen Enver Maloku, afer Viva freshit. Banese eshte e pa banuar me pare dhe ekstra e mobiluar. Banesa posedon: - 1 Dhoma gjumi - Sallon me kuzhinë - banjo - koridor dhe ballkon Agjensioni UNIQUE Prishtinë. Tel. 045 539 511 Viber: +38345539511
Informata rreth publikuesit
UNIQUE
Prishtinë
045677134
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »