SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes shtepine me 14 placa - fshati Sredska
Çmimi :
€80,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
1
Madhësia :
9800 m²
Ekstra :
Oxhak, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
197123
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes shtepine me gurr me oborr 8.9 ari ,me infrastruktur koplete rruge e asfaltuar dhe shes 14 pllaca me siperfaqe 89 ari
Perkthimii tek Noteri mbrenda dites
Bej edhe kopenzim me Prishtine
Fshati Sreck (sredska)
Viber 0038344623001
Informata rreth publikuesit
E
Prishtinë
049-162085
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »