SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa luksoze 82m2 me qira ne Qender !DELTA
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
82 m²
ID e produktit :
197124
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa luksoze 82m2 me qira ne Qender ne objektin e MINIMAX-it me nje pozite shume te favorshme dhe me nje pamje piktoreske nga qyteti.
Banesa eshte e mobiluar plotesishte me nje stil modern, unik dhe shume cilesor.
Banesa ndodhet ne katin e VI-te (posedon ashensor funksional) dhe ka kete renditje:
-Sallon
-Kuzhine
-Dy dhoma gjumi
-Banjo
-Ballkon me nje pamje piktoreske.

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049406434/049445711/049157113/044556777

Per t"i shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »