SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet shtepia 580m2 me qira ne lagjjen e Spitalit !DELTA
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
6+
Madhësia :
580 m²
ID e produktit :
197129
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet shtepia 580m2 me qira ne lagjjen Mati 1 me saktesishte ne lagjjen e Spitalit.
Shtepia eshte e ndare ne 4 kate ku secili kat ka nga 120m2 me hyrje e veqante..
Secili kat posedon:
-Sallon me kuzhine
-3 dhoma gjumi
-Dy banjo
-Ballkon
-Klime

Shtepia eshte e pajisur me ngrohje me thengjill dhe dru, po ashtu posedon:
-Podrum 100m2
-Garazhe
-Oborr

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049406434/049445711/049157113/044556777

Per t"i shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »