SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen në shitje në lagjen 4 Llulla Rruga Bajram Kelmendi 138m2 kati i I
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
138 m²
ID e produktit :
197131
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesen në shitje në lagjen 4 Llulla Rruga Bajram Kelmendi 138m2 kati i I
Banesa është gjysëm e mobiluar dhe posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Tri dhoma gjumi
*Koridor
*Banjo
*Shpajz
*Dy Ballkona
Cmimi me marrveshje
Code 20122
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »