SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesë #EKSKLUZIVE#me #QIRA#në rrugën C /kompleksi LIN-PROJECT
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Shtator '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
150 m²
ID e produktit :
197134
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
▪️Ofrohet banesë #EKSKLUZIVE#me #QIRA#në rrugën C /kompleksi LIN-PROJECT....
▪️Kompleksi LIN-Project ka një ndërtim shumë cilësorë dhe ka një pozitë mjaftë të mirë për banim pasi ka qasje në rrugën B|C...
▪️Banesa ka sipërfaqe 150m2 |120 banim | 30m2 teras| gjendet ne katin e 1...dhe ka këtë rënditje:
-| qëndrim ditor |
-|kuzhina |
-| 3 dhoma të fjetjes |
-| 1 banjo |
-| 1 wc |
-| 2 terasa |
▪️Banesa është e përshtatshme për banim po ashtu edhe për zhvillimin e veprimtarive tjera si për zyre,ordinanc etj...
Qmimi sipas marveshjes
Info:+38345653447
Facebook:Maison Patundshmëri
email:alisinani25@gmail.com
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Maison
+37745653447
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »