SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 74m² për qira në lagjën Tophane 

Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
74 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
197136
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
74m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Dy Dhoma Gjumi • Banjo


Banesa ndodhet në rrugën Feriz Blakqori, në afërsi të kolegjit RIINVEST

Është në katin e tretë (3) të banimit. Hapësira prej 74m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, dy dhoma gjumi të mobiluar në tërësi, banjo dhe terasë.

Hapësirë të mjaftueshme parkimi në afërsi të objektit. * Ndërtesa nuk posedon lift!

Çmimi: 300€

Kontakti: +386 49 705 904
primmogroup@gmail.com

web.facebook.com/primmogroup 

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #banesa #qender #tophane
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »