SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera me Garazh personale 250E Tophane
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 21:57
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
197139
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qera me Garazh personale 250E Tophane

Leshohet banesa me qera ne lagjen Tophane.
Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Gjendet ne katin e 5 mirepo posedon lift i cili punon vazhdimisht.
Banesa eshte e madhe 65m2 dhe ka kete renditje:
Qendriti Ditor (Salloni)
Kuzhina
Dhome Gjumi
Banjo
Ballkon
Koridor.
Banesa posedon gjithashtu edhe garazhden e vet.
Banesa eshte e mobiluar mire dhe shume e shfrytzushme.
Banesa lirohet nga data 1 Gusht.
Qmimi:250 Euro

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
✆+383 (44) 77 77 90
✆+383 (44) 132 995
✆+383 (45) 900 099
✆TelFiks: 038 500 777
✉ e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+38344777790
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »