SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne lagjen Kalabria 3+1, 115m², 75000euro
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:37
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
115 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
197140
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen Kalabria, ne Kullen III. Banesa gjindet ne katin e 9te me lift funkcional, ka siperfaqe prej 115m² dhe eshte e mobiluar.
Posedon:
»Sallon me kuzhine
»3 dhoma gjumi
»2 Banjo
»2 Ballkona
»Koridor

Cmimi 75.000 Euro

Agjensioni HomeLink
045550554
+38345550554 viber&whatsapp
agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »