SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa(lokali) ne Dardani me Termokos
Çmimi :
€55,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:40
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
34 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
197141
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa(lokali) ne Dardani me Termokos

Ofrohet banesa per shitje ne lagjen Dardania.
Banesa gjendet ne nje lagje shume te mire banimi dhe gjithashtu eshte shume e pershtatshme per te jetuar.
Banesa gjendet ne katin perdhesh dhe mund te shfrytezohet edhe si lokal, ordinanc apo veprimtari tjeter.
Posedon shkollen fillore afer dhe gjithashtu parkun.
Eshte e madhe 34 m2 me flete poseduese dhe ka kete renditje:
Salloni me Kuzhine
Dhome Gjumi
Banjo
Koridor.
Banesa eshte e pajisur me ngrohje qendrore te qytetit (Termokos).
Posedon flete poseduese dhe perkthimi behet menjehere.
Banesa ka mundesi te shendrrohet ne lokal afarist dhe te kete qasje direkt nga rruga kryesore.
Qmimi:55000

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
✆+383 (44) 77 77 90
✆+383 (44) 132 995
✆+383 (45) 900 099
✆TelFiks: 038 500 777
✉ e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+38344777790
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »