SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pent House me qira ne Mati 1, 220m² + 100m² terase
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Shkurt '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
4
Madhësia :
220 m²
Ekstra :
Tarracë Kulmi, Ballkon
ID e produktit :
197144
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira Pent Housi ne lagjen Mati1 me siperfaqe prej 220m² dhe me 100m² terase. Eshte e mobiluar extra dhe e pershtatshme per banim.
Posedon:
»Sallon
»Kuzhine
»Trapezari
»4 dhoma gjumi
»4 banjo
»Koridor
»Terase

Cmimi me marreveshje.

Agjensioni HomeLink
045550554
+38345550554 viber & whatsapp
agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »