SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa në Bregun e Diellit afër banesave të hinta apo furra Qërimi 2.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Korrik '18
ID e produktit :
197150
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa në Bregun e Diellit afër banesave të hinta apo furra Qërimi 2.

Banesa është në katin e III-, ndërtim i vjetër. Banesa është e renovuar me nxemje qendrore të qytetit Termokos. Banesa është e mobiluar.Sipërfaqja e banesës është 55.54 m2, me flete Posedues.Banesa është e pajisur me flete poseduese dhe përkthimi mund të behët menjëherë.Banesa përbehet nga:- Salloni,

- Dhomë gjumi,

- Kuzhine e ndarë,

- Shpajzi,

- Banjo,

- Ballkon,

- Korridor,Çmimi sipas marrëveshjes!Shitet nga pronari nuk jemi Agjencion.Kontaktet:

Telefon: +38344265309 (viber)

E-mail: muhametb@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Muhamet
Prishtinë
049265309
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »