SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokali 180m2 me qira ne lagjjen Dardania !DELTA
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
180 m²
ID e produktit :
197153
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet lokali 180m2 me qira ne lagjjen Dardania me nje pozite shume te favorshme per zhvillimin e biznesit tuaj.
Lokali posedon invertarin e gatshem me nje stil modern dhe ambient shume komod per klient.
Lokali posedon 180m2 dhe ka kete ndarje:
-Hapesira e shfrytezueshme
-Kuzhina

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049406434/049445711/049157113/044556777

Per t"i shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »