SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen në shitje në lagjen Emshir(Kalabria) kati i I
Çmimi :
€31,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
36 m²
ID e produktit :
197156
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesën në shitje në lagjen Emshir(Kalabria) kati i I nderimi i Nartel
Banesa është komplet e mobiluar dhe posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Dhomë gjumi
*Banjo
Cmimi 31000 euro
Code 20123
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »