SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA NË SHITJE - FUSHË KOSOVË
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:12
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
87 m²
Ekstra :
Pushimore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
197161
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shite banesa në Fushë Kosovë në lagjen Dardania rr.Hamdi Grajçevci ne objektin Eliza 5.20, afër kompleksit Eliza.
Ndërtuar nga kompania e pa konkurent Cima Construction.

Objekti i ashtu quajtur Eliza 5.20 është ndërtuar dhe ka një arkitekur moderne dhe ofron banesa me planimetri mjaft të përshtatshme.

Tash'më objekti është në fazën përfundimtare të punimëve, banesat do jenë të gatshme për në Korrik 2018 për dorzimin e çelësave!

Ndërtimi është i cilësis së lartë, gjithnjë duke aplikuar materiale të brendëve botërore.
Po ashtu objekti është i kyçur në ujësjellësin Batllava dhe çdo banesë ka ujë të pijshëm 24Orë.
Objekti ofron edhe hapsirë parkingu rrugorë dhe hapsirë gjelbërimi.

Në çdo katë ka 6 banesa dhe 2 ashensorë të cilësis së lartë dhe mjaftë funksional.
Hapsirat e përbashkëta (Koridoret dhe shkallët) janë të shtruara të gjitha me granit.

* Përshkrimi i banesës *

Banesa është me sipërfaqe 88.7m2 kati ( 8 ) me orientim Jug/Perendim.
Renditja e banesës: Qëndrim ditorë me kuzhinë dhe tryezari / 2 Dhoma gjumi / Banjo / Shpajzi / Koridori / Ballkoni.

Çmimi : Me marrveshje !!

Për më shumë informata kontakto:

=======================================

Agjensioni për patundshmëri URBAN CITY

Tel. +383 49 391 200 (viber)
Tel. +383 45 433 055
E-mail: urban.city@outlook.com
Mund të na gjeni edhe në Facebook
www.facebook.com/AgjensioniUrbanCity/ 
Lokacioni: Prishtinë / Aktash

=======================================
Informata rreth publikuesit
Agjensioni për patundshmëri URBAN CITY
Prishtinë
049391200
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »