SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA NË SHITJE - FUSHË KOSOVË
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:38
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
88 m²
Ekstra :
Oxhak, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
197162
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa në Fushë Kosovë në lagjen Dardania
Afër shkolles Mihail Grameno në kompleksin e BB HOME.
Banesa ndodhet në Llamellen " D " të kompleksit BB HOME

Kompleksi BB Home ofronë cilësi mjaft të mirë të ndërtimit,
Duke respektuar normat e ndërtimit dhe hapsirat e përbashkëta duke
përfshi hapsiër parkingu dhe gjelbërimi për të gjithë banorët.

Banesa është e gatshme për banim, e cila është e lëshuar me qira,
e cila momentin që bëhet para - kontrata qiramarrësi e liron banesen.
Vlen të theksohet se banesa shitet pa mobile pasi që mobilet jan të qiramarrësist.

* Përshkrimi i banesës *

Banesa është me sipërfaqe 88.9m2 në katin ( 7 ) me orientim Jug/Perendim.
Renditja e banesës: Qëndrim ditor me kuzhinë dhe tryezari / 2 Dhoma gjumi / Banjo / Shpajzi / Ballkoni.

Çmimi: Me marrveshje !!

Për më shumë informata kontakto:

=======================================

Agjensioni për patundshmëri URBAN CITY

Tel. +383 49 391 200 (Viber)
Tel. +383 45 433 055
E-mail: urban.city@outlook.com
Mund të na gjeni edhe në Facebook
www.facebook.com/AgjensioniUrbanCity/ 
Lokacioni: Prishtinë / Aktash

=======================================
Informata rreth publikuesit
Agjensioni për patundshmëri URBAN CITY
Prishtinë
049391200
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »