SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA NË SHITJE - FUSHË KOSOVË
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:24
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
88 m²
Ekstra :
Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
197163
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa në Fushë Kosovë në objektin e ndërtuar nga Cima Construction buzë rruges Dardania.
Objekti ndodhet në një nga zonat më të përshatshme për banim gjithnjë duke përmbushur kërkesat për çdo banor.
Objekti është shumë afër shkolles fillore Mihail Grameno, po ashtu afër qerdhja/kopshti "Bota Magjike"
Çasje të lehtë në të gjitha dyqanet afariste në rrugen Dardania, po ashtu shume qasje të lehtë në rrugen kryesore Nëna Terezë.
Objekti ofron parking rrugor të përbashkët për të gjithë banorët nga të dy anët, qasja për në parking është vetëm për banorët e objektit
Pasi që në dy anët ka rampë me hapje dhe mbyllje vetëm me çipë/kartelë.
Objekti posedon 1 ashensor, dhe është i kyçur në ujësjellësin Batllava dhe ka 24orë ujë të pijshëm.


* Përshkrimi i banesës *

Banesa është me sipërfaqe 88.9m2 kati ( 5 ) me orientim: Lindje

Rënditja e banesës : Qëndrim ditor me kuzhinë dhe tryezari / 2 Dhoma gjumi / Banjo / Shpajzi / Koridori / Ballkoni.
Banesa shitet me mobile dhe pa mobile.
Banesa po ashtu është me fletë poseduse e cila mund të bëhet kontrat dhe të përkthehet.


Çmimi: Me marrveshje (super çmim)


Për më shumë informata kontakto:

========================================

Agjensioni për patundshmëri URBAN CITY

Tel. +383 49 391 200 (Viber)
Tel. +383 45 433 055
E-mail: urban.city@outlook.com
Mund të na gjeni edhe në Facebook
www.facebook.com/AgjensioniUrbanCity/ 
Lokacioni: Prishtinë / Aktash

========================================
Informata rreth publikuesit
Agjensioni për patundshmëri URBAN CITY
Prishtinë
049391200
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »