SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 110m² për qira në Qendër
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
197169
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
110m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Dy Dhoma Gjumi • Dy Banjo

Banesa ndodhet në një objekt afarist-banesorë në rrugën Tring Smajli, ndërtim i ri me arkitekturë moderne dhe organizim shumë të përshtatshëm.

Është në katin e parë (1) të banimit, ka hapësirë prej 110m² e cila është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, dy dhoma gjumi të mobiluara në tërësi, dy banjo, një depo dhe terasë. 

Afërsia me qendrën dhe parkun e qytetit e bënë këtë lokacion shumë të favorizuar.

Lokacioni: goo.gl/maps/Sujxg6vrMrL2 

Çmimi: 350€

Kontakti: 386 49 705 904
primmogroup@gmail.com

web.facebook.com/primmogroup 

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #banesa #qender #parku
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »