SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 60m² për qira në Qendër
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
197177
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
60m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Dhomë Gjumi • Banjo

Banesa ndodhet mbrapa Slovenija Sport, në një objekt banesorë në rrugën Rrustem Statovci, ndërtim i ri me arkitekturë moderne dhe organizim shumë të përshtatshëm.

Është në katin e pestë (5) të banimit, ka hapësirë prej 60m² e cila është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, dhomë gjumi të mobiluar në tërësi, banjo dhe ballkon.

Afërsia me qendrën dhe parkun e qytetit e bënë këtë lokacion shumë të favorizuar.

Lokacioni: goo.gl/maps/LwQAgbpFFV32 

Çmimi: 300€

Kontakti: +386 49 705 904
primmogroup@gmail.com

web.facebook.com/primmogroup 

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #banesa #qender #parku #slovenijasport
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »