SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 125m² për qira në lagjen Tophane
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
125 m²
Ekstra :
Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
197178
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
125m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Tre Dhoma Gjumi • Banjo

Banesa ndodhet në një objekt afarist-banesorë në lagjen Tophane, ndërtim i ri me arkitekturë moderne dhe organizim shumë të përshtatshëm.

Është në katin e shtatë (7) të banimit, hapësira prej 125m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, tre dhoma gjumi të mobiluar në tërësi, banjo, depo dhe terasë. 

Çmimi: 300€

Kontakti: +386 49 705 904
primmogroup@gmail.com

web.facebook.com/primmogroup 

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #banesa #qender #tophane
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »