SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 74m² për qira në lagjen Dodona
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
74 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
197180
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
74m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Dy Dhoma Gjumi • Banjo

Banesa ndodhet në një objekt banesorë në lagjen Dodona, në afërsi të shkollës Elene Gjika, ndërtim i ri me arkitekturë moderne dhe organizim shumë të përshtatshëm.

Është në katin e parë (1) të banimit, hapësira prej 74m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, dy dhoma gjumi të mobiluar në tërësi, banjo dhe terasë. 

Çmimi: 200€

Kontakti: +386 49 705 904
primmogroup@gmail.com

web.facebook.com/primmogroup 

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #banesa #qender #dodona
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Dodona [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »