SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 60m2 ne shitje te Qafa !DELTA
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
197181
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 60m2 ne shitje te "Qafa" ne rr "UÇK"
Ndodhet ne katin e peste(pa ashensor) ka flete poseduese dhe dokumentacion te rregullt
Banesa ka shpenzime te vogla si dhe eshte e rimobilosur me orendit totalisht te reja, ka kete renditje
- Dhome gjumi
- Dhome ndenje
- Kuzhine
- Banjo
- Ballkon
Banesa eshte e termoizoluar dhe e kthyer nga lindja, hyrja me dalje ne rr 'UCK'. Dritaret kane rroleta moderne qe izolojne zhurmen. Gjithashtu ka, kondicioner te ri, ngrohje qendrore me rryme, por ka ne dispozicion edhe lidhjen e gatshme me Termokos
Ofrohet per shitje me mobilje
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »