SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet zyra 115m2 me qira te 4 llullat !DELTA
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
115 m²
ID e produktit :
197183
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet zyra 115m2 me qira te "4 Llullat" afer pastiqerise Boston
Ndodhet ne katin e pare ndersa eshte e ndare ne kater njesi, tre hapsira pune, nje hapsire e ndare me kuzhine, nje nyje sanitare dhe nje ballkon, ka orentim nga lindja dhe ndricim gjate tere kohes
E pershtatshme per avokature, noteri, programim, projekte etj
Ndodhet ne katin e pare (pa ashensor), ofrohet per qira me invertar, ngrohje qendrore me rryme
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »