SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 35m2 me qira te 4 llullat !DELTA
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
35 m²
ID e produktit :
197184
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 35m2 me qira te "4 llullat" afer pastiqerise Boston
Ndodhet ne katin e pare, ndersa ka kete renditje dhome ndeje, kuzhine te ndare me te gjitha gjerat e nevojshme percjellese, dhe banjo
E pershtatshme per cift, tersisht e mobiluar e moderne, menyra e pageses me nje qira avans
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »