SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet objekti afarist 350m2 me qira ne Ulpiane !DELTA
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
350 m²
ID e produktit :
197186
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet objekti afarist 350m2 me qira ne "Ulpiane"
Ndodhet ne nje pozite te favorshme dhe te qarkullueshme, eshte e nderthurur ne strukture me sistem banesor, i ndare ne tre kate ofron siguri dhe komforditet ne pune
Eshte i ndare ne disa njesi punuese dhe nyje sanitare e ballkone, ka klime, gjenerator ne rast te nderprerjes se rrymes, ngrohje qendrore me rryme
E pershtatshme per veprimtari te ndryshme, ndersa objekti ka te instaluar edhe alarmin dhe kamerat per siguri, pjesen e jashtme per parking jo te caktuar
Siperfaqja e hapsires eshte e llogaritur ne netto, ofrohet pa invertar
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38349406434
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »