SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira ne qender Lakrishte
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
9 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
197187
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet shtepia me qira ne qender lakrishte me hyrje ( kulem) te veqant .Dera e oborit eshte e perbashket .Posedon dhome me kuzhine , dhome dhe banjo.E mobiluar dhe renovuar, e izoluar me te gjitha shpenzimet perveq rrymes .!!!!!!Vetem per qift ose vlla e moter !!!!!! Dy persona!!!!! Qifti duhet te jete i punsuar!!!!.☎️044 338 919 !!!! Nuk bashkpunojm me agjencion!!!Postuar nëpërmjet celularit.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Eti
Prishtinë
044338919
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »