SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpia në shitje
Çmimi :
€109,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Korrik '18
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
3
Ekstra :
Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
197189
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia në Donji Sto,j, në komunën e Ulqinit.
Shtëpia ka 3 ari dhe posedon: 6 dhoma, 3 banjo, magacinë .

Gjendet 500 m nga deti dhe 8 Km nga Ulqini.

Tel : +4917681583040 ; 069457039 Gzimi

0038349947161
Informata rreth publikuesit
Liridon
Prishtinë
+38344318935
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »