SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes 41m² për qira në lagjën Ulpiana
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
42 m²
ID e produktit :
197190
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
41m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Dhomë Gjumi • Banjo

Banesa ndodhet në lagjen Ulpiana, në afërsi të restaurant Simfonia dhe menzës së studentëve.

Është në katin e parë (1) të banimit. Hapësira prej 41m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë, dhomë gjumi dhe banjo.

Çmimi: 220€

Kontakti: +386 49 705 904
primmogroup@gmail.com

web.facebook.com/primmogroup 

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #banesa #qender #ulpiana #simfonia #menzastutenteve
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »