SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes 52m² për qira në lagjën Dardania

Çmimi :
€260.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
52 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
197191
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
52m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Dhomë Gjumi • Banjo


Banesa ndodhet në lagjen Dardania. Është në katin e tretë (3) të banimit. Hapësira prej 52m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë, dhomë gjumi, banjo dhe terasë.

Çmimi: 260€

Kontakti: +386 49 705 904
primmogroup@gmail.com

web.facebook.com/primmogroup 

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #banesa #qender #dardania
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »