SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 83.19m2 në shitje në Fushë Kosovë - Model Slovenia.
Çmimi :
€39,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:15
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
83 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
197192
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet në Fushë Kosovë në objektin e “Model Slovenia”.
Objekti është i ndërtuar me cilësi të lartë duke ofruar të gjitha kushtet e nevojshme për jetesë.
Banesa ndodhet në katin e 4-të dhe ka këtë renditje:
| 1 Sallon me Kuzhinë
| 2 Dhoma të Fjetjes
| 1 Depo
| 1 Banjo
| 1 Ballkon

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »