SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet banesa "Zyre" me qira në rrugen kryesore të Ulpianës
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
13 Korrik '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
197196
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa në rrugën kryesore të Ulpianës afer katedrales.Banesa është në katin e parë ka 65m2,me 3 dhoma (zyre) nxemje qendrore,2 klima dhe pamje në të dyja anët.Kjo banesë ofron mundësi për shum veprimtari biznesi.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Meni
Pristina
044 124 547
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »