SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 74m2 ne shitje ne Tokbashqe !DELTA
Çmimi :
€46,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
74 m²
ID e produktit :
197198
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 74m2 ne shitje ne Tokbashqe ne Rr.Ismail Dumosh.
Banesa ndodhet ne katin e IV-te(nuk posedon lift) dhe ka kete rendi:
-Sallon me kuzhin
-Dy dhoma gjumi
-Ballkon
-Banjo
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »