SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qira ne Lagjen Mati 1 2+1
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:32
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
93 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
197200
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet Banese me Qira ne Lagjen Mati 1, banese gjendet ne katin e 8-te.Banesa eshte me siperfaqe 93m2,dhe eshte e pamobiluar. Banesa mund te perdoret edhe per zyre.
Banesa ke kete renditje:
- Sallon me kuzhine
- Dy dhoma gjumi
- Banjo
- Ballkon
- Korridor
Qmimi eshte 500€.

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 19 00 19
Informata rreth publikuesit
VISION
Prishtinë
045190019
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »